RocolTěsnicí prostředky a prostředky na potrubní spoje

Bližší informace se zobrazí po klepnutí na název příslušného výrobku.

Médium Oilseal Gasseal Pipeseal Liquid Super Red PJC Graphited PJC Manganese PJC
Pára   o o   o o
Voda   o o   o o
Vzduch   o o   o o
Plyn   o o   o o
Zkapalněné plyny o o o o   o
Minerální oleje o   o o    
Benzín o     o    
Parafín o   o o    
Lakový benzín o   o o    
Alkohol       o   o
Práce v domácnosti   o        
Pracovní teplota -50°C až 200°C -20°C až 125°C -50°C až 250°C do 250°C do 450°C do 600°C
Tlak do 137 barů zkušební tlak 0,2 baru do 27 barů do 10 barů do 96 barů do 193 barů

 

Výrobek Popis
Gasseal ROCOL Gasseal je šedobílý těsnicí prostředek s dobrými těsnicími vlastnostmi pro použití u závitových a přírubových spojů. Používá se hlavně pro zemní plyn, propan-butan a vzduch.
Oilseal ROCOL Oilseal je bílá thixotropní kapalina pro utěsnění závitových a přírubových spojů. Film z tohoto materiálů zůstává i po vytvrdnutí odolný a snáší vibrace i změny teploty.
Pipeseal PTFE Liquid ROCOL Pipeseal PTFE Liquid je řídká bílá kapalina s obsahem PTFE pro utěsnění závitových spojů. Vytváří tvrdé avšak pružné těsnění vhodné pro tlaky až do 28 barů (400 psi).
Hylomar Jointing Compound Hylomar Jointing Compound je výkonný kompozitní materiál na spoje, určený pro použití na přesně vyrobených dílech, kde je  požadován tenký film spojovacího materiálu pro utěsnění spojů s malou tolerancí, jako jsou například přírubové spoje.
Super Red Pipe Jointing Compound ROCOL Super Red Pipe Jointing Compound je řídký, snadno aplikovatelný tvrdnoucí kompozitní materiál, vyvinutý pro utěsnění tam, kde je požadována odolnost spoje vůči olejům.
Manganese Pipe Jointing Compound ROCOL Manganese Pipe Jointing Compound je určený pro ty případy, kdy je třeba vytvořit pevnější spoje, které mají také odolávat vyšším tlakům a teplotám.
Graphite Pipe Jointing Compound ROCOL Graphite Pipe Jointing Compound je tmavě šedá kompozitní látka pro široké použití na potrubí, příruby a čelní spoje.

 

< BLOCH SERVIS     @ Objednat