RocolSPECIÁLNÍ MAZIVA - Aerospec

Výrobky řady Aerospec byly vyvinuty pro náročné požadavky moderního leteckého průmyslu.

Všechny výrobky Aerospec byly navrženy s důrazem na vynikající výkon v náročných pracovních podmínkách, jaké jsou v současných letadlech. Řada Aerospec byly podrobena rozsáhlému testování a je nositelem řady oficiálních schválení ministerstev obran a leteckého průmyslu.

Výrobek Popis
AEROSPEC 100 ROCOL Aerospec 100 je nízkoteplotní polotekuté letecké mazivo, vyvinuté pro plnění náročných požadavků dnešního leteckého průmyslu.
AEROSPEC 200 ROCOL Aerospec 200 je nízkoteplotní letecké mazivo vytvořené s využitím synergického účinku směsi syntetických esterů v kombinaci s jedinečným systémem zahuštění ROCOL na bázi lithiového mýdlového komplexu.
AEROSPEC 210 ROCOL Aerospec 210 je nízkoteplotní letecké mazivo vytvořené s využitím synergického účinku směsi syntetických esterů v kombinaci s grafitem a jedinečným systémem zahuštění ROCOL na bázi lithiového mýdlového komplexu.
AEROSPEC 250 ROCOL Aerospec 250 je nízkoteplotní letecké mazivo vytvořené s využitím synergického účinku směsi syntetických esterů v kombinaci s MoS2 a jedinečným systémem zahuštění ROCOL na bázi lithiového mýdlového komplexu.
AEROSPEC 300 ROCOL Aerospec 300 je univerzální ložiskové mazivo s dlouhou životností, vytvořené s využitím nejnovější technologie zahuštění na bázi lithiového mýdlového komplexu, je určené pro letecký a lodní průmysl.
AEROSPEC 350 ROCOL Aerospec 350 je univerzální letecké ložiskové mazivo s dlouhou životností, vytvořené s využitím nejnovější technologie zahuštění na bázi lithiového mýdlového komplexu a využívající grafit jako aditivum proti opotřebení.
AEROSPEC 400 ROCOL Aerospec 400 je univerzální letecké mazivo s dlouhou životností. Má vynikající vysokoteplotní vlastnosti. Aditiva zvyšují odolnost proti korozi, EP vlastnosti a oxidační stabilitu.
AEROSPEC 533 ROCOL Aerospec 533 je nízkoteplotní mazivo na bázi silikonu. Je kompatibilní s většinou plastů a pryží, je vysoce odolné proti vymývání vodou.
Anti Seize 797 ROCOL Anti-Seize 797 je tuhá pasta obsahující směs niklu a grafitu, je vytvořená tak, aby bránila zatuhnutí závitových spojů vystavených po dlouhou dobu vysokým teplotám.
Fomblin OT20 (DTD 900/6080) Fomblin OT20 je mazivo na bázi perflourovaného polyéteru, vyvinuté pro použití především v kyslíkových systémech. Je používáno s obzvláštním úspěchem v dýchacích přístrojích v tak odlišných oblastech, jako jsou letadla ministerstva obrany GB, podmořská zařízení, ale i divadla a nemocnice.
MHT Grease (DTD 900/4990) ROCOL MHT je nerozpouštějící se mazivo s obsahem MoS2 a minerálním olejem nízké nestability, zaručující, že mazivo nebude vysychat ani při vysokých teplotách.
MTLM Grease (DEF STAN 80-81) ROCOL MT-LM Assembly & Running-in Paste je montážní mazivo pro všechny přesné díly a nehybná uložení, včetně kluzných ložisek, čepů, pístů, šoupátek a převodů, atd.
MX33 (DTD900/4630A & AFS1105) ROCOL MX 33 je mazivo na bázi silikonového oleje, zahuštěné lithiovým mýdlovým komplexem a obsahující MoS2.
S-BG305 Lithium & MoS2 Grease ROCOL SBG 305 je řídké černé mazivo zahuštěné lithiovým mýdlem, určené pro mazání vysoce zatížených ložisek, šoupátek a podobných mechanismů v širokém rozsahu teplot.
HT70 Syntetické mazivo, které se pomalu odpařuje bez karbonizace a zanechává tenký film MoS2. Je vhodné pro pomaloběžná ložiska <300ot./min pracující při vysokých teplotách +180 až +300°C.

 

< BLOCH SERVIS     @ Objednat