RocolFOODLUBE

Řada maziv FOODLUBE je komplexní skupinou maziv vytvořených pro potravinářství a jiné čisté provozy.

Maziva FOODLUBE jsou nositeli registrace NSF H1 pro bezpečný náhodný kontakt s potravinami a mohou být vyráběna pouze z bezpečných látek uvedených na seznamu FDA, aby splňovala DIN V-10517, FDA Group 21 CFR 178.3570. Kromě toho žádné výrobky FOODLUBE neobsahují látky z geneticky modifikovaných surovin, sóji, ořechů a jejich derivátů, ani minerální uhlovodíky. Výrobky jsou označeny logem NSF, zde na stránkách s popisem konkrétních maziv toto logo zároveň funguje jako odkaz na webové stránky certifikačního orgánu, kde si můžete prohlédnou a případně vytisknout příslušný certifikát.

Výrobky FOODLUBE se vyznačují vynikajícími výkonovými parametry, jaké od ROCOL očekáváte, a jejich výroba podléhá přísným normám BE EN ISO, které jsou plošně zaměřeny na všechny části výroby.

Všechna potravinářská maziva byla v České republice posouzena Státním zdravotním ústavem v Praze, který je nástrojem Ministerstva zdravotnictví ČR. Zde si můžete přečíst tento odborný posudek SZÚ CZŽP 21-1238/05.

Komplexní řada FOODLUBE špičkových průmyslových maziv se dělí na ložisková maziva, maziva pro řetězy, převodové kapaliny, hydraulické a kompresorové kapaliny spolu s řadou doplňkových výrobků pro ostatní požadavky na mazání. Vlastnosti maziv jsou podpořeny jedinečnou službou ROCOLcare, představující špičkové řešení správy maziv a mazání v průmyslu; FOODLUBE je nezbytným článkem potravinářského řetězce.

 

Výrobek Popis
FOODLUBE® ložisková maziva Potravinářská maziva pro ložiska
FOODLUBE® Hi-Torque Plně syntetické převodové oleje
FOODLUBE® maziva pro řetězy Potravinářská maziva pro řetězy a dopravníky
FOODLUBE® Hi-Power Syntetické kapaliny pro kompresory a hydrauliku
FOODLUBE® doplňkové výrobky Další výrobky pro potravinářský průmysl

 

< BLOCH SERVIS     @ Objednat

Soubor potravinářských maziv ROCOL získal nominaci na ZLATOU SALIMU