RocolFOODLUBE maziva pro ložiska

Řada FOODLUBE obsahuje špičková maziva pro 4 různé typy aplikací se společnými vlastnostmi, kterými je nejvyšší kvalita ve všech oblastech a výrazné prodloužení životnosti výrobku a servisních intervalů. Všechna maziva jsou držiteli registrace NSF H1 a rovněž splňují normy DIN V-10517, FDA Group 21 CFR 178.3570, CFIA a AQIS.

Bližší informace se zobrazí po klepnutí na název příslušného výrobku.

Výrobek Popis
FOODLUBE® Universal 2 Mazivo je určeno pro účinné mazání všech kuličkových, válečkových a kluzných ložisek. Vynikající nosnost a ochrana proti korozi zaručují prodloužení životnosti ložisek a servisních intervalů. Registrace NSF H1.
Teplotní rozsah -50 až +160°C
FOODLUBE® Universal 0 Ložiskové mazivo NLGI 0 s vynikající čerpatelností. Registrace NSF H1.
Teplotní rozsah -50 až +160°C
FOODLUBE® Universal 000 Ložiskové mazivo NLGI 000 pro automatické mazací systémy. Registrace NSF H1.
Teplotní rozsah -30 až +160°C
FOODLUBE® Extreme Velmi houževnaté ložiskové mazivo vhodné pro všechny typy ložisek s požadavkem na mimořádnou odolnost vůči vodě. Vynikající nosnost a ochrana proti korozi zaručují prodloužení životnosti ložisek a servisních intervalů. Registrace NSF H1.
Teplotní rozsah -30 až +160°C
FOODLUBE®  
Hi-Temp 2
Silikonové plastické mazivo obohacené o PTFE pro aplikace při vysokých teplotách. Vhodné pro všechna pomalejší ložiska a kluzné povrchy pro činnost při vysokých teplotách. Registrace NSF H1.
Teplotní rozsah -20 až +200°C
Sapphire Endure Plastické mazivo s PFPE s mimořádnou životností, obohacené o PTFE. Stabilní při vysokých teplotách, pro práci při vysoké zátěži, odolné vůči účinkům chemikálií. Lze používat jako mazivo pro celou dobu životnosti ložiska. Registrace NSF H1.
Teplotní rozsah -25 až +280°C
FOODLUBE®  
Spray Grease
Mazivo ve spreji pro mazání ložisek, pouzder, kluzných ploch, čepů. Vynikající nosnost a ochrana proti korozi zaručují prodloužení životnosti ložisek a servisních intervalů. Registrace NSF H1.
Teplotní rozsah -50 až +160°C

 

< BLOCH SERVIS     @ Objednat