RocolTRI-Logic

SYSTÉM MAXIMALIZACE ŽIVOTNOSTI OBRÁBĚCÍCH KAPALIN

Baktérie a houby představují velký problém obráběcích kapalin. Již po řadu generací pracují chemici a technologové maziv na minimalizaci jejich škodlivého účinku na obráběcí kapaliny.

ROCOL si zvolil nový přístup: vyvinout synergický systém obráběcí kapaliny, maziva na posuvné plochy a kapaliny na řezání závitů. Všechny tři kapaliny společně maximalizují  životnost a výkon obráběcí kapaliny.

TRI-Logic - obráběcí kapalina s maximální životností

Všechny obráběcí kapaliny TRI-Logic byly důmyslně navrženy tak, aby odolávaly degradaci v zásobníku. Řada obráběcích kapalin TRI-Logic zahrnuje:

Výrobek Popis
TRI-Logic ML Obráběcí kapalina s maximální životností.
TRI-Logic EP EP obráběcí kapalina s maximální životností.
TRI-Logic AL Obráběcí kapalina s maximální životností pro hliník.
TRI-Logic ALX Obráběcí kapalina s maximální životností pro řezání závitů.
TRI-Logic BF Obráběcí kapalina bez boru s maximální životností.
TRI-Logic FE Obráběcí kapalina s maximální životností pro železné kovy.
TRI-Logic SW Obráběcí kapalina s maximální životností pro měkkou vodu.

TRI-Logic VG68, VG220  - mazivo na kluzné plochy

Primární příčinou znehodnocení obráběcí kapaliny je ztrátový způsob mazání posuvných ploch, který se používá u většiny moderních obráběcích strojů. Se znečištěním obráběcí kapaliny olejem z posuvu a její velmi krátkou životností se ve skutečnosti u obráběcího stroje počítá.

Výrobek Popis
TRI-Logic VG68 a VG220 Obráběcí kapalina s maximální životností.

TRI-Logic RTD

Tam, kde se používá spolu s vodou ředitelnou obráběcí kapalinou, představuje kapalina na řezání závitů smývaná z obráběcího nástroje a obrobku do obráběcí kapaliny další zdroj znečištění. Ve snaze vyhnout se přidání dalšího zdroje potravy pro bakterie a houby, byl TRI-Logic RTD vyroben z ‘biologicky nestravitelných’ základních látek.

TRI-Logic RTD se stal díky vynikající životnosti nástrojů a kvalitě povrchu obrobků součástí obchodně dobře zavedené progresivní technologie ROCOL.

Výrobek Popis
TRI-Logic RTD Kapalina pro řezání závitů, zlepšující vlastnosti obráběcí kapaliny.

TRI-Logic HO32

Pro podporu systému TRI-Logic ROCOL vyrábí vysoce výkonný hydraulický olej, složený tak, aby se minimalizoval škodlivý účinek úniků hydraulického oleje do obráběcí kapaliny. TRI-Logic HO32 obsahuje ve shodě s filozofií TRI-Logic speciální aditiva, která zabraňují, aby se z něj stal zdroj potravy pro bakterie. Je vhodný také pro tyčové podavače, u kterých je požadován hydraulický olej viskozity ISO VG 32.

Výrobek Popis
TRI-Logic HO32 Hydraulický olej pro obráběcí stroje.

 

< BLOCH SERVIS     @ Objednat